HOLSET TÜRKİYE

HOLSET TURBO NEDİR?

Holset Turbo Nedir?

Turbo, mekanik bir pompa sistemidir. İçten yanmalı motorların daha üst seviyede verimli ve yüksek performanslı çalışmasını sağlamaktadır. Bu mekanizmaya sahip pompalara hava akışkanlarını bir yerden başka bir yere taşımakla sorumlu mekanizmalardandır. Hava akışkanlığını eşanjör’den ve daha sonrasında da emme kanalına gönderen silindirlerin içine basarak temizlenmiş havayı silindire ulaştırmakla sorumludur. Turbo, gücünü elektrik motorlarından almaktadır. Aradığınız marka ve modele sahip bütün turbo motor modellerimizi ve fiyat bilgisini Holset Türkiye distrübütörü üzerinden ulaşarak öğrenip hizmet alabilirsiniz.

Hava akışkanlarının yapısı tanecikli olduğundan ötürü basınç uygulayarak temiz havayı direk silindirlere göndermektedir. Havanın en verimli ve motora asla zarar vermeyecek hali, silindirlere ulaştırmak için bazı filtrelerden havayı temizler. Normal atmosferik motorlara nazaran turbo gücünü elektrikten almaz ve normal motorlarla karşılaştırılır ise egzoz gazı salmaması ile doğa dostu olarak bilinmektedir. Kompresör temiz havanın bulunduğu yeri, türbin ise egzoz gazının bulunduğu yeri belirtmektedir. Burada önemli olan yer ise aynı mile bağlı olmalarıdır. Aynı zamanda pervanelerine çift taraflı döndürme kuvveti sağlamaktadır.

Bazı durumlarda bu tür mekanizmaların bakımı yapılmazsa ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Bakımı düzenli olarak ve doğru şekilde yapmanız hem motorunuzun ömrünü hem de sizlerin cebini koruyacaktır. Turbo motor konusunu bakımı oldukça önemli bakımlar arasında yer almaktadır. Bu ve buna benzer turbo motor hizmeti almak isterseniz sizlere Holset Türkiye distrübütörü olarak hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Araçlarda en çok tercih edilen motorların başında gelen markaların satışını yapmaktan ve sizlere yıllardır hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yılları aşkın tecrübemizle verdiğimiz hizmetler karşılığında sizlerin güvenini kazanarak ve yüzünüzdeki mutluluğu görerek satışlarımıza devam etmekteyiz. Satışını yaptığımız turbo motorları hakkında gönül rahatlığı ile Holset Türkiye Distrübütörü üzerinden bilgi alabilir ve satın alabilirsiniz.

Sizlere Hangi Konularda Hizmet Vermekteyiz?

Holset Türkiye distrübütörü olarak yılları aşkın iş tecrübemiz ve sizleri memnun eden satışlarımız ile aracınızın ihtiyacı olan turbo motorların satışını yapmaktayız. Araçlarınızın başına gelen her türlü turbo arızaları için bizlere ulaşarak yeni ve eşsiz turbo motor modellerimize bakabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Yeni 7. nesil 400 serisi değişken geometrili turboşarj ile tanışın

2021’de piyasaya çıkan 400 serisi VGT, öncekilerine kıyasla %5 daha yüksek turboşarj verimliliği sunar. Sıçrayan yenilik, daha yüksek türbin verimliliği sağlamak için çok boşluklu bir davlumbaz tasarımının ve yeni tekerlek seçeneklerinin birleşik etkisidir. En yeni HE 400 VGT, motor üreticilerinin yaklaşan emisyon standartlarını karşılamalarına ve sınıfının en iyisi yakıt tasarrufu sunmalarına yardımcı olacak.

ÇİT-AK TURBO

1987 yılında kurulan firmamız 1990 yılından bu yana ileri teknoloji sayılan turbo şarjlarla ilgili distribitörlük, ,ithalat ve dağıtım yapmaktadır.

Şirket

Hakkımızda
Ürünler
İletişim
Lokasyon

Turbo

Ağır Vasıta
Binek Araç
Hafif Ticari
Marin

İletişim

Bizimle İletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon: +90 216 414 70 00  – +90 539 939 39 67

Email : info@citakturbo com