MARKALARLA ÇALŞIYORUZ

Turbo İçin En Doğru Seçim

pngwing.com (3)

VOLVO TURBO

ORİJİNAL TURBO TEDARİĞİ

Volvo Turbo Türkiye distribütörü olarak 1990 yılından beri müşterilerimize güvenle hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllar hizmet sağlayacak Volvo Turbo tedarığı sağlıyoruz.

Motorların hava ile temas halindeyken en yüksek verimi almasını sağlayan ve güç almasına sebep olan pompalardır Atmosferik motorların aksine daha fazla güç vererek daha fazla verim alınmasını sağlar Motor içerisindeki akışkan olan havayı silindire göndermekle görevlidir ayrıca daha fazla havayı silindirlere yönlendirmedir.
Bu da daha fazla benzin harcamasına sebep olur. Bu sebepten dolayı da her patlama sonucunda fazladan güç hazneye iletilir. Volvo turbo motora sahip motorlar ya da araçlar atmosferik motora nazaran daha fazla güç, hız ve enerji sağlar Araç içerisinde çok fazla yer kaplamamakla birlikte ağırlık oranları da atmosferik motorlara nazaran daha azdır

Scania Turbo motorların aslında çalışma prensipleri pek de farklı değildir Basınçla alınan gaz (egzoz gazı olarak bilinir genellikle) türbin çarkını çevirir bu çark döndük sıra tepkimeye girerek temiz olan oksijenli havayı motorun içerisine pompalar. Bu sayede motorun içerisine temiz ve oksijenli hava girmesine sebep olur.

pngwing

Scania TURBO

ORİJİNAL TURBO TEDARİĞİ

Scania turbo motorun beslenmesi daha iyi ve daha az yakıt kullanılmasını sağlamaktadır Dünya üzerinde en uzun yaşayan insanları en soğuk ülkelerde yaşamaktadır. Bunun sebebi ise temiz hava ve temiz oksijenin fazla olmasından kaynaklıdır. Turbo motorları da bu şekilde düşünebilirsiniz. Ne kadar temiz hava ve ne kadar iyi beslenirse performansı ve ömrü de o kadar uzun ve yüksek olacaktır.

Turbo motorun gövde kısmı motorunuzun daha fazla sıkışmış oksijen ve temiz hava almasını sağlamak için bulunmaktadır.
Sıcak hava motorun içerisine ulaşana kadar sıcaklığını kaybetse bile soğuması çok fazla olmadığından dolayı oksijen oranı hala fazlalığını korumaktadır.

TERCİH

Scania turbo motorlar ne çok tercih ve ilgi gören motorlardan biridir Çevreye ve doğaya zarar vermediğinden dolayı da satışı çok iyi olan motorlar arasında yer almaktadır. Motorun iyi beslenmesi ve düzenli bakımının yapılması gerekmektedir.
Sizler de uzun ömürlü ve yüksek performanslı turbo motor arıyorsanız scanıa turbo motoru tercih edebilirsiniz.

Scania TURBONUN Çalışma Prensibi Nasıldır?

Scania Turbo motorların aslında çalışma prensipleri pek de farklı değildir Basınçla alınan gaz (egzoz gazı olarak bilinir genellikle) türbin çarkını çevirir bu çark döndük sıra tepkimeye girerek temiz olan oksijenli havayı motorun içerisine pompalar. Bu sayede motorun içerisine temiz ve oksijenli hava girmesine sebep olur.

İstek Üzerine Turbo Motor Değiştirilir Mi?

İstek üzerine yapılan ve değiştirilmek üzere çıkartılan her scania turbo motor yerme takılacak motor ile aynı olmayacaktır Özellikle bazı araçlar içerisinde motorun aynı seri numarası olan parçaların olması gerekmektedir ki motoru her zamanki gibi sorunsuz çalışmaya devam edebilsin İsteğiniz üzerine asla turbo motor değişikliği yapmayınız. Aracınızın ve motorunuzun ömrünü istemeden de olsa kısaltmış olma durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz Özellikle orijinal ürünleri değiştirmeniz önerilmemektedir Aksı takdirde yerine alınan yeni parçanın sahte olup olmadığını o durumda anlamanız zor olabilmekle beraber aracınızın çalışma mekanizmasına da zarar verebilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için scania turbo motorlarınızı asla değiştirmemenizi ve doğru bakımı yaptığınız takdirde motorunuza zarar gelmeyeceğini söylemek
isteriz.

pngwing11

DAF TURBO

ORİJİNAL TURBO TEDARİĞİ

Daf Turbo Türkiye distribütörü olarak 1990 yılından beri müşterilerimize güvenle hizmet sağlıyoruz. Uzun yıllar hizmet sağlayacak Daf Turbo tedarığı sağlıyoruz.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi aynı zamanda kullanılan teknolojilerin daha iyi hale gelmesi açısından önemlidir Bu nedenle son dönemde yem teknolojilerin kullanımı daha verimli ve daha güçlü sistemlerin ortaya konulması aşamasında da önemlidir Bu açıdan önemli bir teknoloji olan turbo teknolojisi aynı zamanda ihtiyaç duyulan çözümlerin karşılanması aşamasında daha başarılı motorların temim aşamasında önemlidir.
Özellikle Daf turbo gibi markaya özel çözümler ile daha başarılı motor gücünün elde edilmesi mümkün olur. Bunun yanı sıra markaya özel çözümlerin karşılanması aşamasında turbo gücü daha iyi yanma ortamı sağlayarak motor gücünün artmasına imkan tanır Günümüzde motor gücünün artırılması aşamasında bu teknoloji en çok kullanılan teknoloji olarak karşımıza çıkar.

RENAULT TURBO

ORİJİNAL TURBO TEDARİĞİ

Her zaman Renault Turbo seçeneği ile tercih sağlanmakta olan önemli bir marka olarak bilinir Birçok müşterinin alım sağladığı turbo seçenekler arasında gelen Renault Turbo, içeriğinde de kullanımı için pompa görevi gören ve temiz hava sirküleri yaparak çalışma hızı belirlenen önemli bir üründür. Bu sebeple de ürünlerimizin en iyi şekilde çalışma sağlaması için de kaliteden şaşmayan marka ürünlerle beraber kullanım alanı artış gösterir. 

Bu sebeple de istenilen ürün kalitesini en iyi şekilde yakalıyoruz. Çalışma performansı ile de tedarik edilen Renault Turbo seçenekleri oldukça önemli bir imal süreci sonrası satışa sunulur. Bu nedenle de istenilen kalitesiyle çalışma gücü de aynı orantıda gerçekleşir.

DEĞİŞİM

Renault binek araçlarınızın bozulan veya değişmesi gereken turbolarını orjinal renault turbo ile değiştiriyoruz